_

خدمات حمل و نقل ما

_

شرکت حمل و نقل بین المللی کالابر با سابقه بیش از 3 دهه فعالیت در زمینه حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی مفتخر است با بهره گیری از تخصص و تجربه ارزشمند همکاران خود، امکانات خود را با مشاوره صحیح جهت حمل کالا از اقصی نقاط دنیا ارائه نماید:

—- سرویس حمل دریایی وارداتی و صادراتی توسط کانتینرهای معمولی و خاص بصورت کامل، فله ای و یا خرده بار به بنادر جنوبی ایران و بالعکس.

—- سرویس دهی هفتگی از خاور دور، آسیای جنوب شرقی اروپا، آفریقا، هند و دبی به بنادر جنوبی و شمالی ایران و بالعکس از طریق خطوط خارجی و ایرانی

—- امکان تخلیه، بارگیری، ترانزیت، و صدور و تغییر اسناد در دبی

—- نمایندگی تعدادی از بهترین خطوط خارجی و فورواردر خط ایرانی

—- انبار با تجهیزات و خدمات کامل تخلیه و بارگیری در شمال و جنوب چین و دبی

—- حمل و نقل زمینی: سرویس مستقیم و منظم کامیون ایرانی و خارجی در مسیر کشورهای اروپایی و اروپای شرقی، آسیای میانه و ترکیه به ایران و بالعکس.

—- دارای نمایندگی های معتبر در آلمان، اتریش، ایتالیا، رومانی، بلغارستان، یونان و ترکیه.

—- دارای انبار اختصاصی در اروپا جهت حمل محصولات صادراتی و وارداتی از کشورهای اروپایی به ایران و بالعکس.

—- سرویس حمل هوایی از اقصی نقاط دنیا به ایران و بالعکس با بهترین خطوط هوایی.

—- سرویس و خدمات نامحدود حواله ارزی به صورت نقدی و غیرنقدی در چین، اروپا، ترکیه، دبی و… با کمترین نرخ حواله در سریعترین زمان ممکن.

#

01. حمل و نقل جاده ای

 حمل و نقل جاده ای پر مصرف ترین راه برای انتقال محسوب می شود. اصلی ترین علت این موضوع را می توان ارزان بودن این مسیر – به عنوان یکی از مزایای حمل و نقل جاده ای – دانست.

#

02. حمل و نقل دریایی‌ای

حمل و نقل دریایی از مهمترین حالت های حمل و نقل می باشد  که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. قرنهاست که این روش به بشر کمک می کند تا شرایط سفر و تجارت خود را برآورده سازد.

#

03. حمل و نقل هوایی

این نوع حمل و نقل، سهم زیادی در فعالیت تجاری کشورها دارد، به شکلی که اکثر افراد، آن را به عنوان یکی از شاخص‌های رشد اقتصادی در نظر می‌گیرند.

#

04. حمل ونقل ریلی

حمل ریلی که یکی از شاخه های حمل و نقل می باشد انتخاب شرکت ها و تجارت هایی است که برای حمل کالای خود با حجم بسیار زیاد بین مناطق شهری یا بین امللی به دنبال بالاترین میزان امنیت می باشند.

_

راه حل های مشتری مدارانه برای آسودگی شما

_

شرکت حمل و نقل بین المللی کالابر با سابقه فعالیت بیش از ۳۰ سال در زمینه حمل و نقل بین المللی مفتخر است با بهره گیری از تخصص و تجربه ارزشمند همکاران با سابقه خود در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا (کریر/فرواردر/ترانزیت) امکانات خود را جهت حمل کالا از اقصی نقاط دنیا به ایران و بالعکس، همچنین خدمات گسترده نمایندگی‌های معتبر خارجی، سرویس های متنوعی را ارائه نماید

  _

  درخواست تماس سریع

  شرکت حمل و نقل بین المللی کالابر با سابقه فعالیت بیش از ۳۰ سال در زمینه حمل و نقل بین المللی مفتخر است با بهره گیری از تخصص و تجربه ارزشمند همکاران با سابقه خود در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا (کریر/فرواردر/ترانزیت) امکانات خود را جهت حمل کالا از اقصی نقاط دنیا به ایران و بالعکس، همچنین خدمات گسترده نمایندگی‌های معتبر خارجی، سرویس های متنوعی را به شرح ذیل ارائه نماید:

  • سرویس مستقیم کامیون ایرانی و خارجی در مسیر کشور های اروپایی
  • سرویس حمل دریایی کانتینری و فله‌ای از کشور‌های اروپایی و خاور دور
  • سرویس وارداتی حمل محمولات خرده‌بار و دربست با کامیون، کانتینر و هواپیما
  • ارائه خدمات حمل و نقل دریایی انواع محمولات معمولی و ویژه
  • سرویس حمل کالاهای پروژه و کالاهای نمایشگاهی
  • سرویس خدمات DOOR TO DOOR